Prishtina prezanton skuadrën për sezonin e ri, nën drejtimin e Andin Rashicës

22:10 | 17 Tetor 2020

KB Prishtina ka prezantuar sot skuadrën e plotë për sezonin 2020/21.

Titulli i kampionit do të jetë synimi për skuadrën e KB Prishtina, e cila këtë edicion do të paraqitet me shumë emra të rinj.

Trajneri Andin Rashica nuk do të ketë shumë lojtarë nga garda e vjetër, me Edmond Azemin dhe Fisnik Rugovën si dy lojtarë që nuk janë dorëzuar akoma.

Meriton Ismaili, Muhamedali Janjeva dhe emra të tjerë do të jenë ata që do të shkruajnë kapitullin e ri për këtë skuadër.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell ekipën e plotë të Prishtinës për këtë sezon.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara