Pamjet e para të aksidentit ku vdiq Kobe Bryant

21:31 | 26 Janar 2020

Basketbollisti i njohur amerikan, Kobe Bryant, ka vdekur pas një përplasje me helikopter.

Sipas TMZ, ylli i NBA po udhëtonte me tre persona tjerë me helikopterin e tij privat kur ndodhi dhe aksidenti të dielën në mëngjes, transmeton lajmi.net.

Sipas këtij mediumi, pesë personat që ishin në bord kanë vdekur.

Tashmë janë publikuar pamjet e para nga aksidenti që i mori jetën një nga basketbollistit më të mirë në histori të NBA.

Helikopteri me të cilin po udhëtonte Bryant u përplas në një mal, derisa thuhet se paraprakisht motori i mjetit transportues mori flakë

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara