Orari i xhiros së fundit në Vala Superligë

15:34 | 16 Maj 2018

Xhiroja e fundit në Vala Superligën e Kosovës në futboll zhvillohet tri ditë radhazi.

Të premten zhvillohen tri ndeshje, dy tjera zhvillohen të shtunën. Ndërsa ndeshja kryesore e këtij kampionati në mes Prishtinës dhe Dritës zhvillohet të dielën nga ora 16:00.

Orari

E premte

Trepça ’89 – Vllaznia

Besa – Llapi

Flamurtari – Feronikeli

E shtunë

Vëllaznimi – Gjilani

Drenica – Liria

E diel

Prishtina – Drita

 

Shpërndaje në rrjete sociale