Notat e lojtarëve, Inter 1-2 Barcelona: Tobido lojtar i ndeshjes

23:27 | 10 Dhjetor 2019

Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh.

Lojtari i ndeshjes doli Jean-Clair Todibo i Barcelonës me notën 8.0.

Paraqitje të mirë kishin edhe Neto, Carles Alena dhe Carles Perez.

Te Interi lojtar më i mirë ishte Romelu Lukaku me 7.4.

Dështim i ndeshjes doli Samir Handanovic me 6.3.

Notat e lojtarëve të Interit:

Notat e lojtarëve të Barcleonës

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara