Notat e lojtarëve, Chelsea 0-2 Manchester United: Maguire lojtar i ndeshjes

23:44 | 17 Shkurt 2020

Manchester United ka arritur të shënojë fitore me rezultat 2-0 ndaj Chelseat dhe atë si mysafirë.

Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin shënuesit në këtë takim.

Maguire u shpall edhe lojtari i ndeshjes me notën 9.1.

Wan Bisaka dhe Fernandes kishin po ashtu nota të larta.

Te Chelsea më i miri ishte Willian me notën 7.0, ndërsa Caballero me 5.9 kishte notën më të ulët.

Notat e lojtarëve të Chelseat

Notat e lojtarëve të Manchester United

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara