Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Werder Bremen

18:02 | 21 Nëntor 2020

Bayern Munich dhe Werder Bremen kanë ndarë pikët në ndeshjen e javës së tetë që u mbyll 1-1.

Maximilian Eggestein gjeti golin për mysafirët për 1-0, ndërsa Kingsley Coman barazoi për vendasit 1-1.

Milot Rashica luajti 90 minuta dhe ishte ndër më të mirët në fushë. Ai u vlerësua me notën 6.9.

Eggestein ishte lojtar i ndeshjes me notën 7.8.

Notat e lojtarëve të Bayern Munich

Notat e lojtarëve të Werder Bremen

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara