Në këtë kohë do të zhvillohen ndeshjet e Superliga Java e 6-të dhe të Javës së 5-të Ligës së Parë

13:58 | 9 Nëntor 2018

Më poshtë mund të gjeni terminet e ndeshjeve të Javës 6 të Superligës në të dy konkurencat, si dhe terminet e ndeshjeve të Javës së 5 të Ligës së Parë.

*SUPERLIGA FEMRAT JAVA 6*

Ulpiana – Kastrioti 10.11. ora: 17:00
Skenderaj – Prishtina 11.11. ora:13:00
M Technologie – Drita 10.11. ora: 16:30
Gryka – Feronikeli 11.11. ora: 18:00

*SUPERLIGA MESHKUJT JAVA 6*

Luboteni – Drenica 10.11. ora: 19:00
AS Vushtrria – Shpella 10.11. 20:00
Drita – Vellaznimi 11.11. ora: 19:30
Ulpiana – Theranda 10.11. ora: 19:30
Peja – Prishtina Volley (shtyhet)

*LIGA E PARË MESHKUJT JAVA 5*

Bresalci – Luboteni J 10.11. ora: 20:00
Prishtina – Vjosa 11.11. ora: 20:00
Kacaniku – Gjimnazisti 11.11. ora: 13:30
Ferizaji -Drenasi 10.11. ora: 20:00

*LIGA E PARË FEMRAT JAVA 5*

*Lindje*
Prishtina e Re – Ak. Drita 11.11. ora: 13:00
AS Vushtrria – Kacaniku 10.11. ora: 15:00
Feniksi – Trepca 11.11. ora: 13:00

*Perendim*
Vjosa – Dukagjini 10.11. ora: 13:00
Vellaznimi – Klina 10.11. ora: 14:00
Theranda – Peja (shtyhet)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara