Ndeshja Hajvali – Mitrovicë (LIVE)

17:01 | 31 Maj 2018

Ndeshja ndërmjet vashave të Hajvalisë dhe Mitrovicës tashmë ka filluar.

Takimi mes tyre përcakton fituesin e titullit të kampionit në Superligën e femrave, shkruan portali arbresh.info.Loja ka filluar nga ora 16:30 dhe është duke u zhvilluar në stadiumin “Shahin Haxhiislami” të Pejës.

Ndryshe, ky është takimi i dytë brenda javës ndërmjet dy skuadrave pasi ato u përballen edhe në finalen e Kupës së Kosovës, e cila i takoi vashave nga Mitrovica që regjistroi fitore me rezultat 2 me 1.

Në videon më poshtë mund të shikoni transmetimin drejtpërsëdrejti të ndeshjes./arbresh.info/

Pjesa e dytë: Duke u zhvilluar….

Hajvali – Mitovicë

Fillon pjesa e dytë e ndeshjes Hajvali – Mitovicë

Gepostet von Arbresh.info am Donnerstag, 31. Mai 2018

Pjesa e parë përfundoi: Hajvalia 0-1 Mitrovica

Ndeshja Hajvali – Mitrovicë

Gepostet von Arbresh.info am Donnerstag, 31. Mai 2018

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara