Napoli interesohet për Suson

14:02 | 13 Maj 2017

Napoli është i interesuar në transferimin e Susos nëse nuk arrin të bjerë dakord me një kontratë të re me Milanin.

Anësori spanjoll u bashkua me Milanin nga Liverpooli për vetëm 1.3 milionë euro në janar të vitit 2015 dhe me të vërtetë bëri një ndikim pas një huazimi në Genoa./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara