Moment qesharak – uji ndërron kahje dhe u drejtohet tifozëve

21:44 | 17 Nëntor 2019

Një moment mjaftë qesharak ka ndodhur mbrëmjen e sotme (e diele) në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës.

Kombëtarja shqiptare ka inauguruar stadiumin e ri “Arena Kombëtare”, por një moment qesharak ka ndodhur pak minuta para të filluar ndeshja kundër kampionit të botës, shkruan portali arbresh.info.

Derisa punëtorët kishin lëshuar sistemin për ujitjen e barit ndodhi një gjë e papritur pasi uji ndërroi kahje dhe për disa momente iu drejtua tifozëve të mbledhur për të shikuar ndeshjen.

Shqipëria pësoi dy gola gjatë pjesës së parë të kësaj ndeshje në kuadër të kualifikimeve.

Goli i parë u realizua nga Tolisso, ndërsa goli tjetër erdhi nga Antoine Griezmann./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara