Mediumi serb: Flamuri i Kosovës mbi të Serbisë, një fotografi që askush nuk donte ta shihte

00:02 | 26 Tetor 2020

Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi fitoi medaljen e artë në xhudo në “Grand Slamin” që u mbajtë në Budapest të Hungarisë.

Në të njëjtën garë, serbja Andrea Stojadinov fitoi medaljen e bronztë, shkruan “Zeri.info”.

Kështu që flamuri i Kosovës dhe i Serbisë ishin pranë njëri-tjetrit në podium, me antonimin e fitueses, Kosovës, nën antonimin e himnit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara