Lyon – PSG, Neymar kthehet në formacion

20:22 | 22 Shtator 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lyonit dhe PSG-së.

Pasi mungoi në Champions League për shkak të dënimit nga UEFA, Neymar Junior është rikthyer në formacionin e Paris Saint Germain.

Kurse Mbappe dhe Cavani janë lënë sërish jashtë, Tuchel s’dëshiron t’i rrezikojë.

Mungon edhe Mauro Icardi.

Lyon:

PSG: Navas – Meunier, T.Silva (c), A.Diallo, Bernat – Marquinhos, Gueye, Herrera – Di Maria, Choupo-Moting, Neymar.

 

 

 

Lajmet më të lexuara