Liverpool 2:0 Chelsea, lojtari dhe dështimi i ndeshjes

20:49 | 14 Prill 2019
Liverpool e ka mposhtur Chelsean në javën e 34-të në Premierligë.
Liverpool fitoi 2 me 0 ndaj Chelseas në Anfield Road, për t’i mbajtur gjallë shpresat për titull.

Lojtari më i mirë në ndeshje ishte Mohamed Salah, që mori notën 8.6, raporton lajmi.net.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte mesfushori i Chelseas, Ruben Louftus-Cheek, që mori vlerësimin 5.8.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve të ndeshjes, Liverpool – Chelsea.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara