Liga e Veteranëve vjen sot me dy super përballje

11:18 | 10 Tetor 2019

Liga e Veteranëve vjen sot me dy super përballje të cilat luhen në kuadër të xhiros së tretë, shkruan BlicMedia.

Dy ndeshje tejet interesante pritet të zhvillohen në Gjilan dhe Prizren.

Këto janë dy përballjet e sotme në Ligën e Veteranëve.

Grupi 2
K.F.V. Gilani – K.F.V. Uniteti, luhet nga ora 15:00

Grupi 3
K.F.V. Prizreni – K.F.V. Ballkani, luhet nga ora 15:30. /BlicMedia.net

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara