Liga e Kampionëve, pesë klube sigurojnë fazën e grupeve (FOTO)

22:58 | 22 Gusht 2017

Ndeshjet kthyese të “play off”-it në kuadër të UEFA Ligës së Kampionëve kanë përfunduar.

Celtic, Sevilla, Napoli, Olympiacos dhe Maribor janë pesë skuadrat që kanë siguruar kalimin në fazën tjetër, transmeton portali arbresh.info.

Napoli i mbrojtësit shqiptar Elseid Hysaj ka siguruar fazën e grupeve pas fitores me rezultat të përgjithshëm 4 me 0 ndaj Nices.

Olympiacos, nën udhëheqjen e trajnerit shqiptar Besnik Hasi, siguroi fitore me rezultat të përgjithshëm 1 me 3 ndaj HNK Rijekas./arbresh.info/

Rezultatet e ndeshjeve të “play off”-it në Ligë të Kampionëve:

Lajmet më të lexuara