Legjenda e Man Utd, Neville: Alexis Sanchez duhet të shitet menjëherë

13:56 | 20 Gusht 2019

Legjenda e Manchester United, Gary Neville thotë se klubi duhet të shes menjëherë sulmuesin Alexis Sanchez.

Kiliani është përfolur shumë për transferim te Interi dhe trajneri Ole Gunnar Solskjaeri ka konfirmuar se ekziston mundësia që ai të largohet nga Old Trafford këtë muaj, transmeton portali arbresh.info.

Dhe Neville dëshiron që kjo të ndodhë sa më shpejtë.

“Sanchez ka qenë absolut një dështak”, ka thënë Neville për Sky Sports.

“Nuk e kam idenë se çfarë ndodhi me të. Duhet të jenë dy klubeve pas tij”

“Njëri që ishte në Manchester nuk e kam idenë se çfarë është kjo. Ai duhet të largohet sa më shpejtë nga klubi”, përfundon Neville./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara