Ky gol që e shënoi sonte Neymar, do tu mbetet gjashtë në mendje (VIDEO)

23:38 | 20 Gusht 2017

PSG e mposhti Toulouse në stadiumin “Parc des Princes” me shifrat 6:2, shkruan Arbresh.info.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të xhiros së tretë në Ligue 1.

Neymar (2), Cavani, Rabiot dhe Pastore dhe Kurzawa shënuan për PSG-në.

Goli i gjashtë i Neymarit ishte i jashtëzakonshëm. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara