Kush e mori vendimin për ndeshjen e ndërprerë Trepça – Peja?

21:38 | 11 Janar 2017

Pas vendimit për ndërprerje të ndeshjes ndërmjet Trepçës dhe Pejës, anëtari i kryesisë së klubit mitrovicas, Besim Braha, dha një intervistë të shkurtër për kanalin televiziv, Supersport

Ai fajin e ndërprerjes së ndeshjes ia la drejtorit sportiv të Ligës Ballkanike, Shay Shtriks, transmeton Borozani.

“Ndërprerja e ndeshjes ishte urdhër i Shtriksit drejt gjyqtarëve dhe delegatit”.

“Gjithçka vendoset sipas dëshirës së tij,” ka deklaruar Braha, derisa pranoi se ndeshja pritet t’i takojë me rezultat zyrtar skuadrës së Pejës.

Shpërndaje në rrjete sociale