Klubi i madh evropian ia tregon derën trajnerit

18:58 | 21 Dhjetor 2017

Klubi i madh holandez Ajax Amsterdam e ka shkarkuar trajnerin Marcel Kaizer, përcjellë arbresh.info.

Së bashku me Kaizerin është larguar edhe ndihmëstrajnerin Hennie Spijkerman si dhe Dennis Bergkamp.

Lajmi bëhet i ditur përmes një komunikate zyrtare të klubit.

Ajax ka njoftuar se largimi i tij është bërë për shkak të rezultateve të dobëta. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara