Kënga e Përfaqësueses së Kosovës ‘Gol duam gol’, së shpejti me videoklip

11:39 | 11 Qershor 2019

Djemtë e Përfaqësuese së Kosovës po arrijë rezultate të suksesshme në futboll.

Përfaqësues e Kosovës mbrëmë shënoj fitore 3:2 ndaj Bullgarisë ndeshje kjo e vlefshme për eliminatoren ‘Euro 2020’.

Në mars të këtij viti u publikua kënga ‘Gol duam gol’ e dedikuar pikërisht për Përfaqësuesen e Kosovës.

Projekti erdhi si ripërpunim i këngës të grupit ‘Lindja’ ndërsa u interpretua nga Jehona Lumi dhe Florent Abrashi, shkruan Indeksonline.

Ndërsa tashmë është publikuar edhe një video paralajmëruese për videoklipi e këngës me organizator Emir Krasniqi.

“Gol duam gol’ është në koordinim me FFK-në dhe tifozë‘ Dardanë’

Urime Kosove , Urime Dardan❤.. per ndeshjet e radhes ne ' Fadil Vokrri' do te jete gati edhe klipi…😍😍😍

Publiée par Emir Krasniqi sur Lundi 10 juin 2019

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara