Juve shet nga një fanellë të Cristiano Ronaldos çdo minutë

18:32 | 11 Korrik 2018

Juventusi është duke shitur mesatarisht nga një fanellë të Cristiano Ronaldos çdo minutë nga dyqani i tyre në Milan.

Transferimi kushtoi mbi 100 milionë euro dhe ai do të paguhet 30 milionë euro neto brenda viti, por pritet gjithashtu të sjellë një numri të madh të ardhurash, transmeton arbresh.info.

Bazuar në ‘TuttoJuve’, kërkesat jashtë dyqanit të Juves janë të mëdha në Milan, veçanërisht pasi dyqani online u rrëzua pas shfaqjes për herë të parë të fanellës në shitje dje.

Raportohet që “Zonja e Vjetër” është duke shitur mesatarisht nga një fanellë të Cristiano Ronaldos çdo minutë qysh pas hapjes së dyqanit në ora 10./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale