Jose Mourinho tallet keq me Klopp

22:28 | 20 Tetor 2019

Ai ironizoi me deklaratat e Jurgen Klopp për arbitrimin.

Jurgen Klopp u ankua për referimin e sotëm në derbin e madh anglez, Manchester United – Liverpool, ku skuadra e tij nuk mundi të marrë më shumë se një barazim 1:1.

Ish trajneri i Manchester United, Jose Mourinho u ‘tall’ me Kloppin pas ndeshjes, duke thënë se atij nuk i pëlqeu fare loja.

Ai ironizoi me deklaratat e Jurgen Klopp për arbitrimin.

“Ai u ankua për faktin se ai nuk e mundi Man Utd në Old Trafford. Atiji nuk i pëlqeu menuja. Ai donte mish dhe mori peshk”, tha Mourinho për Klopp.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara