Januzaj shënon gol të bukur për Real Sociedad-in

23:25 | 29 Qershor 2020

Sulmuesi Adnan Januzaj, ka shënuar gol të bukur para pak çasteve kundër Getafe-s.

Januzaj ishte titullar në ndeshjen e sotme (e hënë), kurse në minutën e 67-të shënoi golin e barazimit, shkruan portali arbresh.info.

Januzaj u gjend mjaftë mirë pas super pasimit të Mikel Oyarzabal dhe lehtësisht e dërgoi topin në rrjetë.

Për më shumë shihni videon:

Rezultati momental është 1 – 1./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara