Ja kur do të zhvillohet ndeshja kthyese Juventus – Lyon

19:08 | 6 Maj 2020

Ndeshja kthyese mes Juventus e Lyon është vendosur që të zhvillohet me 8 gusht.

UEFA shpreson që ta përfundojë garën e Ligës së Kampionëve deri në fund dhe pritet që të gjitha dndeshjet të zhvillohet në muajin gusht, transmeton portali arbresh.info.

Mirëpo, kjo datë mund të ndryshojë nëse Covid-19 përhapet edhe më shumë.

Ndeshja me shumë mundësi do të zhvillohet pa tifozë.

Kujtojmë se në ndeshjen e parë “Bianconerët” humbën me rezultat 1 – 0./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara