Inter i vendos çmim Perisicit

10:47 | 13 Maj 2016

Interi i ka vendosur një çmim prej 35-40 milionë euro Ivan Perisicit, megjithëse Chelsea nuk do të tërhiqet nga lojtari.

Pasi Nerazzurrët janë thuajse të vendosur për të shitur njërin nga yjet e tyre në rast nuk mund të kthejnë financat në klub duke shitur aksionet, reprezentuesi kroat duket të jetë kandidati më praktik.

Megjithatë, bazuar në ‘Tuttosport’, klubi i ka vendosur një çmim lojtarit dhe do të shes atë vetëm nëse klubet e interesuara plotësojnë kërkesën. Kjo do të thotë që Chelsea duhet të paguaj gjithsej 35-40 milionë euro për të siguruar shërbimet e tij./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara