Icardi dhe Wanda kapen në momente intime në pishinë

10:38 | 14 Gusht 2019

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri.

Wanda Nara dhe Mauro Icardi u shfaqën në momente intime pranë njëri-tjetrit në pishinë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, partnerja e futbollistit publikoi disa imazhe, ku shfaqet në momente intime me Icardin.

“Në vendin tim të preferuar”, ka shkruar Wanda në njërën nga fotot, ku u shfaq në krahët e partnerit.

E në një tjetër foto, Wanda dhe Icardi u shfaqën duke shkëmbyer puthje pasionante në mes të pishinës.

Në këtë foto, e gjithë vëmendja ishte tek të pasmet bombastike në bikini të zeza.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara