Hidhet shorti i FA Cup

20:48 | 2 Dhjetor 2019

Është hedhur shorti për raundin e tretë në për FA Cup.

Ky short ka sjell disa përballje të mira derisa ndeshja më interesante është mes Liverpool dhe Everton, transmeton portali arbresh.info.

Ndërsa ndeshjet e tjera janë:

Kujtojmë që këto ndeshje zhvillohen mes datave 3-6 janar./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara