Herolind Shala me gol niset për Kosovë

23:30 | 8 Nëntor 2020

Herolind Shala ka shënuar në fitoren 2-0 të Vaalerengas ndaj Odds Ballklubb.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës tregon se është në formë fantastike para ndeshjeve të Dardanëve në nëntor.

Ai e gjeti golin e parë në minutën e 39’, dhe realizoi për 1-0.

Kurse për rezultatin përfundimtar 2-0 shënoi Matthias Vilhjalmsson në minutën e 86-të.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara