Hedhet shorti i Copa Del Rey, lehtë për gjigantët spanjoll

13:39 | 14 Janar 2020

Sot (e marte) është hedhur shorti i 1/32 të Copa del Rey.

Gjigantët spanjoll si Real Madrid, Atletico Madrid dhe Barcelona kanë punë të lehtë, transmeton portali arbresh.info.

Ndeshja më interesante është mes Sevillas dhe ekipit të Enis Bardhit, Levante.

Shorti i 1/32 të Copa del Rey:

Ibiza – Barcelona

UD Lofrones – Valencia

CYD Leonesa – Atletico Madrid

Unionistas Salamanca – Real Madrid

Ebro – Leganes

Badajoz – Eibar

Badalona – Granada

Recreativo de Huelva – Osasuna

Rayo Vallecano – Real Betis

Mirandes – Celta de Vigo

Tenerife – Real Valladolid

Girona – Villareal

Elche – Athletic Club

Real Zaragoza – Mallorca

Sevilla – Levante

Real Sociedad – Espanyol

Kujtojmë që ndeshjet do fillojnë të zhvillohen me 22 janar./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara