Futbollisti italian vazhdon me super-femra, shikoni femrën që e ka ‘zënë’ së fundmi (FOTO)

11:22 | 5 Shtator 2017

Futbollisti italian, Marco Borriello, njihet për aventurat e tij me super-femra, përcjellë arbresh.info.

Ish-lojtari i Kombëtares së Italisë dhe Milanit tashmë i Caglarit, së fundmi ka nisur një lidhje të re me super-modelen braziliane Larissa Schmidt, e cila me prejardhje është nga Gjermania.

Çifti i ri janë kapur në Ibiza së bashku. Fotografitë janë publikuar nga revista italiane ‘CHI’. /arbresh.info/

        

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara