Frosinone – Inter, starton sërish Mauro Icardi

19:41 | 14 Prill 2019

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Frosinones dhe Interit.

Interi kërkon të blindojë edhe më shumë pozitën e tretë që dërgon në Ligën e Kampionëve dhe ka hedhur më të mirët në fushë kundër Frosinones, raporton Gazeta Express.

Ish kapiteni, Mauro Icardi, është sërish titullar – ai luan në sulm me Perisicin dhe Politanon.

Frosinone: Sportiello; Goldaniga, Ariaudo, Capuano; Paganini, Chibsah, Cassata, Valzania, Beghetto; Pinamonti, Ciofani.

Inter:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara