Franca e shkatërron Holandën (VIDEO)

22:39 | 31 Gusht 2017

Franca është treguar e fortë për Holandën në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Botërorit “Rusi 2018”, duke e mposhtur 4:0.

Antoinne Griezmann (14’), Thomas Lemar (73’ e 88’) dhe Kylian Mbappe (90’) shënuan për fitoren e pastër të francezëve që tani kanë grumbulluar 16 pikë, duke marrë kryesimin në Grupin A.

http://www.dailymotion.com/video/x5z0edu

http://www.dailymotion.com/video/x5z0edu

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara