Formacioni më i mirë i kombinuar, Atletico Madrid – Real Madrid

09:32 | 18 Nëntor 2017

“Marca” ka publikuar formacionin më të mirë të kombinuar, në ditën e ndeshjes derbi të Madridit.
Real Madrid dominon me 9 futbollistë në formacionin më të mirë të kombinuar me rivalin e qytetit, Atletico Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” ka publikuar formacionin më të mirë të kombinuar, në ditën e ndeshjes derbi të Madridit.

“Los Blancos” dominojnë me plot 9 futbollistë në ekip, përcjell “lajmi.net”.

Correa dhe Oblak janë të vetmit futbollistë të Atletico Madridit në skuadrën më të mirë të kombinuar.

vakisd-te-6

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara