Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Wolfsburg, mungon Rashica

12:38 | 7 Qershor 2020

Sot (e diele) do të zhvillohet derbi mes Werder Bremen dhe Wolfsburg, e vlefshme për xhiron e 30-të të Bundesligës.

Ylli kosovar, Milot Rashica nuk është i pranishëm shkaku i lëndimit në gju, shkruan portali arbresh.info.

Formacionet zyrtare:

Werder Bremen: Pavlenka, Vogt, Augustinsson, Osako, Veljkovic, Moisander, Sargent, Selassie, Klassen, Eggestein, Bargfrede.

Wolfsburg: Casteels, Brekalo, Weghorst, Mehmedi, Roussillon, Mbabu, Pongracic, Shlager, Brooks, Arnold, Victor.

Kujtojmë që ndeshja nis në ora 13:30./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara