Formacionet zyrtare, Valencia – Real Madrid

20:04 | 15 Dhjetor 2019

Ka mbetur me pak se një orë para se të fillojë ndeshja mes Valencia dhe Real Madrid në kuadër të La Liga.

Reali nuk di për humbje në 10 ndeshjet e fundit derisa vendasit kanë fituar tri ndeshjet e fundit, transmeton portali arbresh.info.

“Los Blancos” kanë mundësinë e artë për të rrëmbyer kreun e tabelës nëse fitojnë pasi Barcelona dje barazoi me Real Sociedad.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Real:

Valencia:

Kujtojmë që kjo ndeshje fillon në ora 21:00./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara