Formacionet zyrtare të Kupës së Italisë, Inter – Fiorentina

20:15 | 29 Janar 2020

Sot(e mërkure) do të zhvillohet ndeshja mes Inter dhe Fiorentina në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë.

Të dy skuadrat kërkojnë fitore për tu kualifikuar në gjysmëfinale, aty ku i pret Napoli, transmeton portali arbresh.info.

Formacionet zyrtare:

Inter (3-4-1-2): Handanovic; Godin, Ranocchia, Bastoni; Young, Barella, Vecino, Candreca; Sanchez; Martinez, Lukaku.

Fiorentina (3-5-2): Terracciano; Milenkovic, Ceccherini, Ceceres; Lirola, Benassi, Badelj, Pulgar, Dalbert; Chiesa, Vlahovic.

Përballja zhvillohet në “San Siro” kurse fillon në ora 20:45./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara