Formacionet zyrtare, Shqipëria – Andorra

19:55 | 14 Nëntor 2019

Shqipëria është nikoqir i Andorrës në ndeshjen mes tyre mbrëmjen e sotme (e enjte).

Kombëtarja shqiptare dhe Andorra kanë zbuluar formacionet zyrtare për takimin mes tyre në kuadër të xhiros së nëntë në Grupin H të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2020, shkruan portali arbresh.info.

Djelmoshat e Edy Rejas kanë fituar 3 me 0 ndeshjen e parë kundër Andorras në mars dhe kombëtarja shqiptare ka në përgjithësi një rekord mjaftë pozitiv ndaj Andorras me tri fitore dhe një humbje.

Reja luan me dy sulmues në këtë ndeshje në stadiumin Elbasan Arena.

Takimi mes dy skuadrave fillon në ora 20:45./arbresh.info/

Formacionet zyrtare, Shqipëria – Andorra

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara