Formacionet zyrtare: Sheffield United – Tottenham

18:20 | 2 Korrik 2020

Sonte (e enjte) do të zhvillohet ndeshja mes Sheffield United dhe Tottenham, e vlefshme për xhiron e 32-të të Premierë Ligës.

Skuadra e Jose Mourinho-s kërkon vetëm fitore me shpresën që të përfundojë në top pesë, shkruan portali arbresh.info.

Formacionet zyrtare tashmë janë publikuar:

Sheffield United: Henderson, Basham, Egan, Robinson, Baldock, Norwood, Stevens, Berge, Osborn, McGoldrick, McBurnie.

Tottenham: Lloris, Aurier, Dier, Sanchez, Davies, Sissoko, Lo Celso, Bergwijn, Lucas, Son, Kane.

Ndeshja do të zhvillohet në “Bramall Lane” dhe nis në ora 19:00./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara