Formacionet zyrtare, Portugali – Islandë

19:57 | 14 Qershor 2016

Portugalia dhe Islanda kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që zhvillohet në stadiumin Stade Geoffroy Guichard duke filluar nga ora 21:00 në kuadër të Grupit F në Euro 2016.

Kjo përballje do të mbyll ndeshjet e para të Kampionatin Evropian 2016 që po mbahet në Francë, shkruan portali arbresh.info.

Screenshot_8

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara