Formacionet zyrtare, Portugali – Austri

20:10 | 18 Qershor 2016

Portugalia dhe Austria kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që zhvillohet në kuadër të Grupit F. Ndeshja luhet në stadiumin Parc des Princes duke filluar nga ora 21:00.

Austria është në mungesë të dy lojtarëve, Junuzovic është i lënduar, ndërsa mbrojtësi Aleksandar Dragovic është i suspenduar, shkruan portali arbresh.info.

Screenshot_11

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara