Formacionet zyrtare, Monaco – SM Caen

16:27 | 21 Tetor 2017

AS Monaco dhe Stade Malherbe Caen kanë publikuar formacionet zyrtare.

Dy skuadrat franceze kanë zbuluar 11-shen startuese për ndeshjen e xhiros së dhjetë në kuadër të Liga 1, shkruan portali arbresh.info.

Takimi ndërmjet tyre zhvillohet në stadiumin Stade Louis II duke filluar nga ora 17:00.

Thomas Leonard është gjyqtari kryesor i ndeshjes./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara