Formacionet zyrtare: Juventus – Torino

16:35 | 4 Korrik 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Torino.

Derbi i Torinos luhet sot në shtëpinë e Juventus, në kuadër të xhiros së 30-të në Serie A, shkruan lajmi.net.

Juve shihen si favoritët për tri pikët, pikë këto që do të ishin shumë të mëdha pasur parasysh garën për titull.

Ndeshja mes Juventus dhe Torino do të luhet me fillim nga ora 17:15.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara