Formacionet zyrtare: Juventus – Fiorentina

12:06 | 2 Shkurt 2020

Pas pak do të fillojë ndeshja mes Juventus dhe Fiorentinës, e vlefshme për javën e 22-të në Seria A.

“Zonja e Vjetër” kërkon këndelljen sepse në javën e kaluar u mposhtë nga Napoli ndërsa Fiorentina shpreson të vazhdojë me formën e mirë.

Formacionet zyrtare:

Juventus (4-3-3): Szczesny; Cuadrao, Bonucci, De Ligt, Sandro; Pjanic, Rabiot, Bentacur; Costa, Higuain, Ronaldo.

Fiorentina (3-4-3: Dragowski; Igor, Pezzella, Ceccherini; Lirola, Benassi, Pulgar, Dalbert; Ghezzal, Cutrone, Chiesa.

Kujtojmë që përballja do të zhvillohet në Torina dhe fillon në ora 12:30./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara