Formacionet zyrtare, Islandë – Hungari

17:11 | 18 Qershor 2016

Islanda dhe Hungaria kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që zhvillohet në kuadër të Grupit F. Ndeshja luhet në stadiumin Stade Velodrome duke filluar nga ora 18:00, shkruan portali arbresh.info.

Screenshot_5

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara