Formacionet zyrtare, Ingolstadt – Bayern Munich

14:40 | 11 Shkurt 2017

Ingolostadt dhe Bayern Munichu kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së 20 në Bundesliga.

Takimi ndërmjet dy skuadrave gjermane zhvillohet në stadiumin “Audi Sportpark” duke filluar nga ora 15:30, shkruan portali arbresh.info.

Ingolstadt: Hansen, Bergerie, Matip, Tisserand, Hadergjonaj, Cohen, Morales, Suttner, Lezcano, Grob, Leckie.

Bayern Munich: Neuer, Hummels, Lahm, Alaba, Kimmich, Vidal, Martinez, Alonso, Thiago, Muller, Lewandowski.

Lajmet më të lexuara