Formacionet zyrtare: Aston Villa – Tottenham

14:09 | 16 Shkurt 2020

Sot (e diele) do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Aston Villës dhe Tottenham, e vlefshme për javën e 26-të në Premierë Ligë.

Dy skuadrat do bëjnë më të mirën që të fitojnë tri pikë mjaftë të rëndësishme, transmeton portali arbresh.info.

Formacionet zyrtare:

Aston Villa (3-4-3): Reina, Engels, Konsa, Hause, Guilbert, Drinkwater, Luiz, Targett, El-Ghazi, Samata, Grealish.

Tottenham (4-2-3-1): Lloris, Aurier, Sanchez, Alderweireld, Davies, Winks, Dier, Lucas, Alli, Bergëijn, Son.

Kujtojmë që përballja do të nis në ora 15:00./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara