Fiorentina – Roma, formacionet zyrtare

21:10 | 20 Dhjetor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fiorentinës dhe Romës
Smalling është rikuperuar dhe i gatshëm për lojë.
Në sfidën e fundit për Romën për vitin 2019, startojnë edhe Peroti, Zaniolo e Dzeko, raporton Gazeta Express.
Fiorentina:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara