Ferguson festoi me Ronaldon pas triumfit të Portugalisë (Video)

11:20 | 11 Korrik 2016

Një video e publikuar së fundmi nga Stade de France pasi Portugalia ngriti trofeun e Kampionatit Evropian shfaq Sir Alex Ferguson duke pritur në tribuna për t’i uruar portugezët për fitoren.

Ish trajneri i Manchester United, Alex Ferguson përshëndeti fillimisht ish mesfushorin e Djajve të Kuq, Luis Nani, dhe mbrojtësin e Real Madridit, Pepe, shkruan portali arbresh.info. Megjithatë, 74-vjeçari ka pritur Cristiano Ronaldon me të cilin i përqafuan si një baba e fëmijë./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara