Enzo Zidane shënon super gol gjatë stërvitjeve (VIDEO)

16:38 | 23 Mars 2017

Enzo Zidane ishte njëri nga emrat më të mëdhenj në stërvitjet në Real Madrid këtë javë.

I njohur si Enzo Fernandez, mesfushori 21-vjeçar ka arritur të bëhet pjesë e skuadrës së parë të Real Madridit këtë sezon, transmeton portali arbresh.info. Si një kapiten i Real Madrid II, Enzo Zidane ka shënuar gjithashtu për Real Madridin këtë sezon në ‘Copa del Rey’.

Sidoqoftë, goli i fundit i shënuar dje gjashtë stërvitje ishte aq i mirë sa edhe vet Enzo shfrytëzoi rrjetin social Intagram për ta postuar atë.

Video është duke u shikuar shumë dhe ka nisur të bëhet edhe viral./arbresh.info

⚽?

A post shared by Enzo Zidane (@enzo) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara