Drita synon të shkruajë historinë me fitore ndaj Legia Varshavës, formacionet zyrtare

19:26 | 24 Shtator 2020

Sonte (e enjte) do zhvillohet derbi mes Dritës dhe Legia Varshavës, e vlefshme për Evropa Ligë.

Pas fitores ndaj Sileks-it, Drita kërkon fitore në mënyrë që të kualifikohet tutje, shkruan portali arbresh.info.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare:

Legia Varshava: Boruc, Juranovic, Wieteska, Jedrzejczyk, Mladenovic, Luquinhas, Slisz, Karbownik, Wszolek, Pekhrat, Valencia.

Drita: Maloku, Blakqori, Cuculi, Gërbeshi, Brdarovski, Namani, B.Shabani, Fazliu, Xh.Shabani, Ajzeraj, Rexha.

FORMACIONI ZYRTARË!Europa League – Third qualifying roundLegia Warszawa – FC DRITA FC DRITA⚪️🔵

Publiée par Drita FC sur Jeudi 24 septembre 2020

Përballja nis në ora 20:30./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara